Otomobilinizi Sitemizde Kiraya Vermek Hem Çok Basit Hem Karlıönemli: internet Sitemiz değişik firmaların kiralık araçlarını sergilemek amacıyla kurulmuştur.
Sitemizde sadece 12 değişik şirket /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın tüm SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık ziyaretçi hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde otomobilinizi kiraya vermek çok Kolay!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet vermek hem de sitemizin kalitesini muhafazaetmek amacıyla her vasıtayı sayfamızda yayınlamıyoruz.
Sitemizde son model ve vip vasıtaları yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otomobilinizi kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken oluşabilecek herhangi bir kazadan sitemiz mesul değildir.
Vasıtanızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Aracınızı sitemizde yayınlamak için ilkolarak size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin büyük çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-vasıtanızın resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sayfamıza yerleştirilir.
4-Aracınızın görseli üzerine firma adı ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üzerinde ki rezervasyon formu aracılığıyla aracınızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sayfamıza yollayacağınız araç imajı ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sayfamız yalnızca otomobilvasıta sahibi ile müşteriyi buluşturmak amaçlı detaylı bilgi al ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait miktarı yaptığınız zaman otomobilleriniz sayfamıza eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi gönderiniz.
12.Otomobilinizi sitemizde yayınlama kararı alınca yukarıdaki tıklayın tüm koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *